Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Oświata i wychowanie

Matematyczne sukcesy uczniów z Dobieszyna

cz.
30

Niedawno informowaliśmy o Gali podsumowującej II Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Ignacego Łukaszewicza organizowany przez Zespół Szkół Naftowo–Gazowniczych w Krośnie. Warto dodać, że oprócz sukcesu Mateusza Fałata z SP w Jedliczu, bardzo dobrze w zmaganiach z królową nauk poradzili sobie także uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Dobieszynie!

Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

„Wam serca zostawiamy” – pożegnanie absolwentów ZSP w Żarnowcu

cz.
28

Społeczność szkolna Żarnowca na długo zapamięta ubiegły piątek - 25 czerwca. Wówczas do przystrojonej sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przybyli szanowni rodzice, nauczyciele, dyrekcja, zaproszeni goście oraz najważniejsi w tym dniu - absolwenci, którzy po ośmiu latach nauki, opuszczali mury swojej ukochanej szkoły. Podczas wyjątkowej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 nie zabrakło radosnych chwil, ale także wzruszających momentów. 

Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Zakończenie projektu „Emocja”

cz.
28

Klasa 1 ze Szkoły Podstawowej w Żarnowcu zakończyła realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja”, wspomagającego rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży. Wprowadzenie dzieci w świat wartości moralnych jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia. Aby budować od najmłodszych lat życzliwy stosunek do drugiego człowieka i zminimalizować problem odrzucenia w społeczności uczniowskiej przystąpiliśmy do projektu edukacyjny autorstwa Marzeny Dziadkowiec i Krystyny Grzegrzółki.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów

cz.
25

Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik nagrodziła najzdolniejszych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jedlicze. Uroczystość rozdania nagród miała miejsce dnia 23 czerwca br, w Szkole Podstawowej w Jedliczu. Podczas wręczania uczniom wyróżnień Burmistrzowi towarzyszył Z-ca Burmistrza Marcin Filip oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczo Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Jedliczu Marek Świdrak.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Konkurs Plastyczny - Karuzela moich marzeń

cz.
24

Uczennica Zespołu Szkolno Przedszkolenego w Żarnowcu - Kamila Nycz z kl. I zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Karuzela moich marzeń", którego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie. Wręczenie głównej nagrody oraz dyplomów za udział miało szczególny charakter, ponieważ swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Janina Pernal, bibliotekarka z Biblioteki Pedagogicznej, która podziękowała za udział w konkursie i życzyła dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

XI Piknik Rodzinny na dobry początek wakacji

cz.
23

20 czerwca 2021 r. przy Szkole Podstawowej w Jedliczu odbył się XI Piknik Rodzinny tradycyjnie już zorganizowany przez Radę Rodziców. Pogoda wyjątkowo dopisała i w trakcie całej imprezy przepięknie świeciło słońce. Uroczystego otwarcia pikniku dokonali Pani Jolanta Smarzowska - dyrektor SP i Pan Tomasz Pętlak – przewodniczący Rady Rodziców. Powitali wszystkich gości spragnionych udziału w imprezach plenerowych po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Gala podsumowująca II Powiatowy Konkurs Matematyczny

cz.
21

17 czerwca 2021r. w Zespole Szkół Naftowo – Gazowniczych w Krośnie odbyło się uroczyste podsumowanie zmagań w II Powiatowym Konkursie Matematycznym im. Ignacego Łukasiewicza. Ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom. Na galę zostali zaproszeni wyróżnieni w konkursie uczniowie, wraz z opiekunami oraz rodzicami.

Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Oświata i wychowanie