Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Sport

GOSiR Jedlicze Team na Mistrzostwach Młodzików

lp.
02

Rowerzyści GOSiR Jedlicze Team, w środę 29 czerwca wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Rajsztagu koło Zubrzycy Górnej w pow. nowotarskim. Cykliści rywalizowali w jeździe indywidualnej i dwójkami na czas, odpowiednio na dystansie 6 i 12 kilometrów. 

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Osiem medali MUKS Podkarpacie Jedlicze na Mistrzostwach w Warszawie

lp.
02

Zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze osiągnęli znakomite wyniki podczas Mistrzostw Polski w ringo rozegranych 26 czerwca w Warszawie na stadionie GKS Świt. W kilkunastu kategoriach wiekowych rywalizowało prawie 150 uczestników z całego kraju, a wśród nich 18 reprezentantów klubu z Jedlicza.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Uroczyste podsumowanie sezonu narciarskiego w Ustrzykach Dolnych

cz.
30

W dniu 13 czerwca 2021 r. w Hali Sportowej OSiR w Ustrzykach Dolnych odbyło się Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim oraz Biegach Narciarskich. Podczas gali nie zabrakło wyróżnień dla zawodników reprezentujących MUKS Podkarpacie Jedlicze. 

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Podkarpacka liga rowerowa – Łysa Góra 2021

cz.
30

W niedzielę 27 czerwca w miejscowości Łysa Góra w Gminie Nowy Żmigród odbyła się już trzecia edycja Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Udany start w tych zawodach zanotowali reprezentanci GOSiR Jedlicze Team, zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Roztańczone Iskierki i Mini Iskierki z Jedlicza na „Tanecznych Talentach 2021”

cz.
30

W sobotę - 19 czerwca 2021 r.  zespoły cheerleaderek reprezentujące Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu wzięły udział w kolejnej edycji konkursu tańca „Taneczne Talenty 2021” w Żeglcach. W imprezie uczestniczyło 170 dzieci i młodzieży w kategoriach solo i duety.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze

cz.
25

Miłośnicy dwóch kółek w różnym wieku, z przeróżnych zakątków kraju spotkali się w piękną, słoneczną niedzielę – 20 czerwca, by wspólnie, w liczbie 154 osób, przejechać przez urokliwe zakątki Gminy Jedlicze. Mimo tego, że podczas rajdu termometry wskazywały wartość 30 stopni Celsjusza, wszystkim stale towarzyszyły uśmiechy na twarzach i radość z pokonywania kolejnych kilometrów.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Łucznicy z Jedlicza z powodzeniem rywalizowali w Grabownicy

cz.
21

W sobotę - 12 czerwca w Grabownicy odbyła się II Runda Pucharu Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 92 łuczników reprezentujących kluby z całego województwa podkarpackiego. Znakomicie spisali się zawodnicy ŁUKS Jedlicze!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport